addictivetips ؛ سایتی به نام ترفندهای اعتیاد آور!

 در این سایت می‌توانید مقالات و ترفند‌های سرگرم‌کننده زیادی پیدا کنید و زمان زیادی را هم پای گشت و گذار در سایت بگذارید.

شاید هم به همین علت است که نام این سایت ترفند‌های اعتیاد‌آور است. هدف این سایت معرفی نرم‌افزار‌های رایگان و ترفند برای صرفه‌جویی در زمان، حل مشکلات و بهبود بهره‌وری در دنیای فناوری اطلاعات است

طراحی این سایت بسیار ساده و در عین حال جذاب است و بخش‌های اصلی آن شامل News، Internet،Windows Mac ،Linux ، apps،Mobile و.. که به شکل لگوی معروف آنها در سمت راست صفحه و به صورت نواری افقی دیده می‌شودیکی از بخش‌های جذاب این سایت برای هر یک از کاربران شاید مربوط به Internet و Windows باشد .

با کمک این دو بخش می‌توانید با نرم‌افزارها، ترفندها و سایت‌های کاربردی، در این قسمت‌ها آشنا شوید. یکی از مشخصه‌های یک سایت خوب آرشیو مناسب است، در Addictive Tips یک آرشیو خیلی دقیق و کاربردی تعبیه شده است، این آرشیو بر اساس بخش، نام نویسندگان، ماه و هفته تقسیم‌بندی شده و با وجود امکان جست‌وجو در پیدا کردن مطلب مورد نظرتان مشکل چندانی نخواهید داشت.

از امکانات جانبی سایت می‌توان به اشتراک ایمیلی و RSS اشاره کرد. یکی دیگر از امکانات مفید سایت نسخه موبایل است که برای صفحه کوچک موبایل طراحی شده تا بتوانید با موبایل هم به مطالب این سایت دسترسی داشته باشید.

/ 0 نظر / 12 بازدید